Armsad sõbrad!

Suvi pole enam kaugel! Mul on hea meel kutsuda teid Eestimaa ilusates paikades toimuvatele kontsertidele. Võta kaasa oma kaaslane, pere või sõber ja naudi suveõhtut kauni muusika seltsis!

Piletid müügil Piletilevis (link)

Ootan Sind väga! ☺


Minust
Merit Männiste on sündinud 9. aprillil 1996. Ta on eesti muusik, näitleja ja laulja. Merit on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli klassikalise laulu erialal, lisaerialana on tal diplom koorijuhtimise erialal. 2018.aastal lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureuseõppe koorijuhina. Hetkel on lõpetamas magistrit vokaalpedagoogika erialal.

Merit Männiste on tuntust kogunud pereansambliga Männiste Perebänd. Nad annavad aktiivselt kontserte üle kogu Eesti. Nende suurimaks hitiks on laul „Kallista“. 2017. aastal ilmus neil duubelplaat: Männiste Perebänd „Kuld“.

Merit on tegelenud muusikaga terve elu. Ta on võitnud arvukalt laulukonkursse ning osalenud paljudes muusikaprojektides. Meritil on nimiosa Rahvusooper Estonia muusikalis „Pipi Pikksukk“ ning kehastab Punamütsikest haridusprojektis „Punamütsike ja seitse pöialpoissi“. 2017. aastal esines ta XII noorte laulu- ja tantsupeol peategelase Hämariku rollis. Kanal 2 müstilises seriaalis „Nukumaja“ kehastas ta Marianni. Ta on lugenud teksti raadio- ja telereklaamidele ning andnud hääle paljudele animafilmidele.

Kutsu mind esinema – muudan meeldejäävaks Sinu sünnipäeva, laulatuse, peoõhtu, jõulud, emadepäeva, aastapäeva või ükskõik, millise olulise sündmuse ☺